Kurumsal

Oculamed

Hakkımızda

OCULAMED, yaklaşık 20 yıldan beri sağlık sektöründe ilaç ve oftalmik cihazlar konusunda hizmet veren deneyimli bir ekip önderliğinde kurulmuştur. Oftalmik ürünlerin satış ve servisinde 2002 yılından beri sizlere hizmet veren kurucularımız Orhan DURAN ve Metin Bayram İLKO, Ekim 2022 tarihinden itibaren OCULAMED Medikal Elektronik Ltd. Şti’ni kurup kadrosunu eğitimli mühendisler ile güçlendirerek kendi şirketlerinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

OCULAMED, oftalmoloji alanında faaliyet göstermekte ve 01.01.2023 tarihinden itibaren de dünya genelinde kabul görmüş yüksek teknolojili oftalmolojik teşhis ürünleri üreticisi Alman Heidelberg Engineering firmasının Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olarak hizmet vermeye başlamıştır. 

Heidelberg Engineering'in ürünleri arasında, Spectralis OCT (Optik Koherens Tomografi ), Spectralis HRA (Heidelberg Retina Anjiografi), Spectralis HRA+OCT ve Swept Source OCT tabanlı Ön Segment Analiz Sistemi Anterion® gibi yenilikçi teknolojiler ürünler bulunmaktadır. Üstün Alman teknolojisine sahip bu ürünler, oftalmolojik teşhis ve tedavi süreçlerinde önemli bir role sahip olup,  hastaların daha doğru teşhis ve tedavi alması konusunda Göz Hekimlerine yardımcı olmaktadır.

Oculamed Medikal Elektronik olarak, Heidelberg Engineering ürünlerinin yenilikçi teknolojileri sayesinde, Türkiye'deki hastaneler ve klinikler için en güncel ve etkili çözümleri sunmaktayız. 

OCULAMED olarak, yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip Heidelberg Engineering ürünlerini müşteri memnuniyetini önceleyen, çözüm odaklı bir hizmet anlayışıyla siz değerli kullanıcılarımıza satış öncesi ve sonrası teknik destek yanında klinik işleyişler için de teknolojik çözümler sunmaktayız.

Heidelberg Engineering ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve satın alma talepleriniz için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyacağız.