Göz Sağlığı İçin Teknoloji

Yeni şirketimiz ile
yolculuğumuza devam ediyoruz

Oculamed Medikal Elektronik olarak, oftalmoloji alanında faaliyet göstermekte ve Heidelberg Engineering'in yenilikçi ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktayız. Şirketimiz 01.01.2023 tarihinden itibaren Heidelberg Engineering ürünlerinin Türkiye Tek Yetkili Distribütörü konumundadır. 
Heidelberg Engineering, dünya genelinde kabul görmüş yüksek teknolojili oftalmolojik teşhis ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Heidelberg Engineering'in ürünleri arasında, Spectralis Optik Koherens Tomografi (OCT) ve Spectralis HRA (Heidelberg Retina Anjiografi), Spectralis HRA+OCT, Swept Source Ön Segment Analiz Sistemi Anterion® gibi yenilikçi teknolojiler ürünlerin yanısıra Heidelberg Retina tomografisi (HRT3) gibi klasik ürünler de bulunmaktadır.
Bu teknolojiler, oftalmolojik teşhis ve tedavi süreçlerinde önemli bir role sahiptir ve hastaların daha doğru teşhis ve tedavi alması konusunda Oftalmoloji hekimlerini desteklemektedir.
Oculamed Medikal Elektronik olarak, Heidelberg Engineering ürünlerinin yenilikçi teknolojileri sayesinde, Türkiye'deki hastaneler ve klinikler için en güncel ve etkili çözümleri sunmaktayız.  Oculamed Medikal Elektronik olarak, Heidelberg Engineering ürünlerinin teknolojik öncülüğünü takip ediyoruz ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli bir hedeftir ve müşterilerimize satış öncesi ve sonrası teknik destek yanında klinik işleyişleri için teknolojik çözümler sunmaktayız.
Heidelberg Engineering ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve satın almak için,lütfen şirketimiz Oculamed Medikal Elektronik ile iletişime geçiniz.

Kurumsal
Oculamed

Ürün Grupları